ویژگی های قالب

image-box-10

طرح های بسیار منحصر به فرد هدر

می توانید از 8 طرح بندی مختلف ،هدر را انتخاب کنید و سرصفحه و منو را شخصی سازی کنید.

image-box-11

پاورقی (فوتر) نامحدود

می توانید سبک پاورقی خود را به راحتی تغییر دهید. اگر پاورقی از پیش ساخته را به عنوان اطلاعات نمایشی ما دوست ندارید ، می توانید با استفاده از سازنده صفحه ، موارد دلخواه خود را ایجاد کنید.

image-box-12

کاملا واکنشگرا و ریسپانسیو

هر قسمت با سلیقه طراحی و توسعه داده شده است تا در هر دستگاهی آماده و ریسپانسیو و واضح به نظر برسد!

image-box-13

محتوای بلوک برای استفاده مجدد

با استفاده از صفحه ساز ویژوال کامپوزر طرح مورد نظر خود را ایجاد کنید و آن را بعنوان Content Block ذخیره کنید ، در صورت نیاز به استفاده مجدد از آن ، در زمان صرفه جویی کنید. بلوک محتوای هوشمند به شما قدرت می دهد هر نوع عنوان صفحه / نوار بالا / بالا کشو / پاورقی را ایجاد کنید.

image-box-16

مجموعه کد کوتاه و ابزارک های سفارشی

تالو نه تنها مجموعه اصلی ویژگی ها و گزینه های قدرتمند را در بر گرفته است ، بلکه کدهای کوتاه مفید و ابزارک های سفارشی تری را نیز در اختیار شما قرار می دهد که می توانند در ستون های فرعی ، پاورقی و سازنده صفحه استفاده شوند.

image-box-14

گزینه های پیشرفته تایپوگرافی

ما بیشتر روی طراحی و تایپوگرافی ، قابلیت استفاده و تجربه کلی کاربر تمرکز می کنیم. شما می توانید تایپوگرافی کلی را فقط با چند کلیک مانند خانواده فونت ، اندازه قلم ، سبک وزن قلم تغییر دهید

دمو را انتخاب کنید!

صفحه اصلی 1
صفحه اصلی 2
صفحه اصلی 3
صفحه اصلی 4
صفحه اصلی 5
صفحه اصلی 6
صفحه اصلی 7
صفحه اصلی 8

استایل صفحات نمونه کار

استایل نمونه کار

تالو دارای یک صفحه تم برای نمونه کارها است ، شما قادر خواهید بود برای تغییر هر پروژه ، تغییر طرح / طرح منحصر به فرد. 9 طرح بندی نمونه کارها نمونه کارها وجود دارد. کد های کوتاه نمونه کارها در ویژوال کامپوزر گنجانده شده است و به شما امکان می دهد اوراق بهادار را به هر صفحه ای که می خواهید اضافه کنید.

استایل صفحات عالی

سادگی در طراحی داخلی مدرن وجود دارد که به آن اهمیتی همیشگی بخشیده است. طراحی مدرن دارای خطوط تمیز و بدون بهم ریختگی است ، با این وجود می توانند زیبا و ابتدایی باشند. زیبایی شناسی مدرنیستی محدود به یک سبک خاص نمی شود

قالب وردپرس

همین حالا توسط قالب تالو
وب سایتهای قدرتمند بسازید!

© 2019 تالو – کلیه حقوق محفوظ است . فروش در راستچین